Wyjątkowe realizacje klientów

Portal dla masażystów - USA

Branża
SPA & Wellness
Cel
Stworzenie portalu z lokalnymi usługami masażystów dla branży Wellness & SPA
Typ
B2B, B2C
www
Przejdź do strony

Lokalna wyszukiwarka usług masaży i SPA przystosowana na rynek Amerykański.

Celem realizacji było stworzenie portalu do wyszukiwania lokalnych usług masaży i SPA skierowanego do klientów w całych Stanach Zjednoczonych. Strona internetowa umożliwia wyszukiwanie ogłoszeń po trzech różnych kategoriach, posiada możliwość rejestracji oraz logowania dla masażystów a także system promowania ogłoszeń (w dwóch różnych pakietach)

.

Ogólne wytyczne naszego Klienta dotyczące portalu odnosiły się głównie do osiągnięcia bardzo dużej prostoty realizacji. Miała być zaprojektowana w sposób, by była łatwa do zrozumienia i przyjazna dla użytkowników. Oczywiście jak każda strona w dzisiejszych czasach musiała być responsywna (w ramach przypomnienia, około 40% użytkowników w Polsce przegląda strony z urządzeń mobilnych)

Integralną częścią niniejszej realizacji we wczesnym etapie jej rozwoju było także stworzenie mechanizmu do zaciągania ogłoszeń z innych konkurencyjnych portali. Przy wielu realizacjach jest to bardzo ważny i nieodzowny element pozyskania dla siebie nowych klientów poprzez wypełnienie portalu w przydatne dla odwiedzających treści. Skrypt zaciągał około 60-75% wszystkich usług masaży od osób prywatnych z różnych serwisów w całych Stanach Zjednoczonych. Ogłoszenia zdublowane były eliminowane poprzez porównanie numerów telefonów i wysegregowanie unikalnych wysokiej klasy ofert.

Czasy są inne, niż miało to miejsce około 20-30 lat temu, kiedy branża IT przeżywała prawdziwy boom. W przypadku wielu portali występuje naprawdę agresywna i silna walka o każdego klienta, poprzez stosowanie wielu działań promocyjnych i biznesowych.

Często również można się spotkać z powiedzeniem, że to co najtrudniejsze do osiągnięcia to pierwszy tysiąc użytkowników. W niniejszej realizacji zadbaliśmy, aby nasz klient przekroczył dla siebie ten ważny krok możliwie bezboleśnie i jednocześnie przy niskich nakładach finansowych.

 

Użytkownicy korzystający z portalu mają możliwość przeglądania ogłoszeń w dwóch różnych trybach. Pierwszy wyświetla je w formie listy rozwijanej, na wzór postów Facebooka (po dojechaniu w dół, wyświetlają się kolejne ogłoszenia).

Drugi umożliwia przeglądanie ogłoszeń bezpośrednio na mapie, która w odróżnieniu od wielu tego typu portali nie opiera się na rozwiązaniach Google Maps ale na OpenStreetMap, całkowicie darmowym rozwiązaniu Open Source. Widok ten jest bardzo przyjazny dla użytkownika, który poszukuje usług masażu świadczonych na miejscu. Pokazuje on dokładne lokalizacje wraz ze zdjęciami wybranych specjalistów oraz najważniejszymi parametrami ogłoszenia takimi jak cena za godzinę, świadczone masaże czy też typie i rodzaju świadczonych usług dodatkowych.

Dzięki naszemu wsparciu w obszarze promocji i SEO portal szybko zyskał popularność na lokalnym rynku oraz zaczął wypełniać się prawdziwymi ogłoszeniami. W pierwszej fazie działania został dodany również blog w celu podniesienia pozycji w wyszukiwarce Google. Aktualnie cały serwis przynosi stabilny comiesięczny dochód a ceny za ogłoszenie kształtują się w formacie 39.99USD za proste ogłoszenie oraz 69.99USD za ogłoszenie rozszerzone.

Portal jest w dalszym ciągu przez nas aktywnie wspierany pod kątem SEO oraz promocji a także cieszy się wciąż rosnącą ilością nowych ogłoszeń oraz użytkowników.

Czas jaki został przeznaczony na realizację wyniósł 46 dni. Koszt wykonania klasyfikował się na poziomie równowartości około 16 tys. PLN.

Excellent service and the staff were very professional and knowledgeable. Highly recommend.

Tyler Aaron

Purchaser

Więcej naszych realizacji

Image Description
Czakram sierpecki

Strona informacyjna jednego z najsilniejszych punktów energetycznych …

Image Description
Porównywarka bankowa

W pełni automatyczna porównywarka produktów bankowych i pozabankowych…

Image Description
System magazynowy

Aplikacja internetowa do zarządzania powierzchnią magazynową oraz jak…