Opinie klientów o TG Website (5.0/44)

Aby ułatwić wybór odpowiedniego wykonawcy, gromadzimy wszystkie opinie i referencje na temat naszej firmy TG Website. Sprawdź, co naprawdę mają do powiedzenia o nas nasi Klienci.

Image Description

Dodaj nową opinie

TG Website w social mediach

A
5 grudnia 2019 12:15

Wszystko OK.


P
3 grudnia 2019 09:59

Współpraca wzorowa, świetny kontakt oraz szybki czas wykonania strony. TGW są naprawdę silni w promocji stron internetowych, widać wieloletnie doświadczenie i duży profesjonalizm.


M
2 grudnia 2019 19:48

Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Doskonałe doradztwo w obszarze biznesowym i promocji, świetny kontakt. Strona wykonana bardzo profesjonalne. Szkolenie z obsługi strony przeprowadzone przez bardzo kompetentną osobę oraz dobre wsparcie po wykonaniu. Polecam niezdecydowanym 🙂!


P
2 grudnia 2019 15:37

Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Strona internetowa zrealizowana wzorowo. TGW oferuje możliwość wglądu do projektu na każdym etapie realizacji. Duża elastyczność, możliwość wielokrotnych zmian oraz poprawek klienta przyjmowana "bez marudzenia" - z ewentualnym wskazaniem bardziej ekonomicznych rozwiązań. Od projektów strony, grafiki produktowej, kampanie w google po doradztwo w zakresie osbługi oferowanych produktów. Z czystym sumieniem polecamy.


B
1 grudnia 2019 19:21

Strona internetowa wykonana zgodnie ze specyfikacją. Dobra wizualizacja graficzna. Polecam.


Masz pytania lub potrzebujesz wyceny?