Jaką technologie wybrać do stworzenia strony internetowej. Ogólny przegląd oraz analiza plusów i minusów.

Image Description
Emily Latasiewicz 11 listopada 2019 17:50

Udostępnij:

Jakie technologie wybrać do stworzenia naszej strony internetowej. Co będzie dobre dla dużych co dla małych stron internetowych. Jak ten wybór jest istotny dla przyszłego działania strony internetowej.

Image Description

Zapomnij to co słyszałeś o WordPress

Wiele firm oraz wykonawców poleca tworzenie stron internetowych na WordPress, lecz o ile ma to pewne plusy przy tworzeniu stron wizytówek, tworzenie dużych portali i serwisów na tej technologii jest zupełnie bez sensu. Chyba że chcemy ponieść dwa razy większe koszty w przyszłości, niż mogłyby one naprawdę być.

Dlaczego ludzie wybierają WordPress?

Należy zaznaczyć, że nie jest to żadna magiczna technologia, a ich silna pozycji na rynku nie wynika z ich łatwości obsługi a głowinie z dobrej promocji i stabilnej marki. Ma to wiele plusów, lecz naprawdę często może być to zły wybór. Programiści polecają często tą technologie, gdyż nie umieją pracować na innej.

Na przykład dla stworzenia bardzo prostych stron wizytówek dużo lepszym wyborem niż WordPress będzie wix.com dużo szybciej stworzymy w nim strone wizytówkę.

Jeżeli chcemy stworzyć sklep internetowe jest świetnie przystosowana do tego platforma, która specjalizuje się wyłącznie na ten temat, mianowicie shopify.com zbudujemy w niej fajny sklep internetowy niskim kosztem, a płacimy przy skalowaniu.

No dobrze a co jeżeli chcemy stworzyć wiekszy serwis lub aplikacje internetową? również najczesciej nie wybieramy WordPress a pracujemy bezpośrednio na technologiach takich jak Python, Django, Bootstrap, PHP.

WordPress jest czymś pomiędzy systemem do tworzenia prostych stron wizytówek a lekko zaawansowanych portali. Lecz jeżeli jesteś osobą, która chce stworzyć swój własny dochodowy portal i rozwijać go w przyszłości z pewnością odradzamy WordPressa

Jakie technologie wybrać?

Warto przyjrzeć się technologią na których były tworzone duże serwisy. Jest to bardzo łatwe do znalezienia. Wystarczy przeszukać Google i sprawdzić, przy jakich użyciu technologi był tworzony YouTube, Gmail. Google, Instagram czy FaceBook.

Dobrą opcją jest wybranie odpowiedniego stosu technologicznego do naszych potrzeb. Zapewni nam to dużo niższe koszty za całą realizację oraz bezproblemowy rozwój strony internetowej w przyszłości.

Jeżeli zastanawiasz się co w Twoim przypadku będzie najlepszym wyborem, skontaktuj się z nami, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy Ci w Tym ważnym wyborze.

Masz pomysł na portal i szukasz odpowiedniej firmy do jego realizacji?.

Jeżeli jesteś właścicielem swojej strony internetowej, subskrybuj by być na bieżaco z nowymi artykułami tematycznymi.

Śledź nasz profil na Facebooku.

Udostępnij:

Komentarze

Opublikuj swój komentarz

Pozostań na bieżąco

Otrzymaj jako pierwszy wiadomość o nowych artykułach.