Newsletter & Blog

#1 Nowości i artykuły z branży internetowej

IMG - Masz już pomysł na swoją stronę internetową  i zastanawiasz się czy sprawdzi się on w praktyce? Przeczytaj co możesz zrobić przed rozpoczęciem pierwszych inwestycji. A więc parę zdań o badaniu rynku.
Pierwsze realizacje

Masz już pomysł na swoją stronę internetową i zastanawiasz się czy sprawdzi się on w praktyce? Przeczytaj co możesz zrobić przed rozpoczęciem pierwszych inwestycji. A więc parę zdań o badaniu rynku.

Jak sprawdzić czy nasz pomysł na portal internetowy wypali nie ponosząc wysokich nakładów finansowych. Co warto wiedzieć przed uruchomieniem swojej strony internetowej oraz inne ważne kwestie przed uruchomieniem naszej pierwszej realizacji.

Author post img
11 listopada 2019 09:45
IMG - Od planu do realizacji
Pierwsze realizacje

Od planu do realizacji

Przejście od planu i naszych ogólnych założeń dotyczących portalu lub tworzonego serwisu internetowego do jego realizacji i uruchomienia często bywa bardzo długim procesem, wymagającym wiele pracy oraz aktywnego wprowadzania słusznych zmian na skutek nowych faktów.

Author post img
11 listopada 2019 09:45
IMG - Ile kosztuje utrzymanie i stworzenie strony internetowej.
Technologie

Ile kosztuje utrzymanie i stworzenie strony internetowej.

Przedstawiamy krótki artykuł o tym ile kosztuje utrzymanie i prowadzenie strony internetowej wraz z kosztami jej uruchomienia. Będzie on bardzo przydatny dla osób rozpoczynających swoją działalność w branży internetowej oraz osób chcących zoptymalizować aktualne koszty jej prowadzenia.

Author post img
11 listopada 2019 09:45
IMG - Analiza realizacji
Badania i rozwój

Analiza realizacji

W jaki sposób dokonać analizy naszego portalu internetowego w początkowym etapie działania. Jak mierzyć ruch na stronie, jakie są narzędzia do mierzenia user experience oraz wiele innych ciekawych zagadnień poznacie w tym artykule

Author post img
11 listopada 2019 09:45

Pozostań na bieżąco

Otrzymaj jako pierwszy wiadomość o nowych artykułach.